نمایش "کدو قلقله‌زن" به نویسندگی و کارگردانی امید اجاقی تا ۳۰ دی ماه در آمفی تئاتر فرهنگسرای کوثر به صحنه می‌رود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، فرهنگسرای کوثر این روزها میزبان نمایشی است که نام آن برای همۀ کودکان دیروز و امروز آشناست. "کدو قلقله زن" که در راستای حمایت فرهنگسرای کوثر از قصه‌های کهن ایرانی تولید شده پیش از این به صورت آزمایشی در تماشاخانۀ بسته نگار اجرا شده بود و اکنون با دکور اصلی خود تا ۳۰ دی ماه در این فرهنگسرا روی صحنه می‌رود.

 

این قصۀ قدیمی روایتگر زندگی پیرزنی است که در راه رسیدن به خانۀ دخترش، برای فرار از آسیب حیوانات وحشی جنگل داخل کدویی می‌رود و مسیر را قل قل زنان طی می‌کند. "کدو قلقله زن" به نویسندگی و کارگردانی امید اجاقی، تکیه بر اندیشه برای جستن بهترین راه حل و داشتن رفتار مسالمت‌آمیز در شرایط بحرانی برای رسیدن به مطلوب را با بیانی هنری به کودکان و نوجوانان آموزش می‌دهد.

 

ستاره موسوی، آیدا مالکی، زهرا نیلی خواجو، زهرا شیرعلیزاده، میلاد کلینی، علی لیموچی، علیرضا اکبری فرتخونی، افروز بهزادی، مهدی چوبک زن و بهار حیدر پور بازیگران این نمایش هستند که تا ۳۰ دی ماه هر شب رأس ساعت ۱۸ در فرهنگسرای کوثر، وابسته به منطقۀ ۱۵ شهرداری اصفهان، منطقۀ دوستدار کودک اجرا می شود.

 

 

منبع:ایمنا

انتهای پیام/ف

  • 0 نظر
  • خواندن 613 دفعه

نظر دادن

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3