شنبه, 09 آبان 1394 ساعت 08:13

ساماندهی ۱۲ هزار گلزار شهید تا پایان مهرماه گذشته

نوشته شده توسط  مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی پیام آزادگان اصفهان، سرپرست اداره کل ساماندهی گلزارهای شهدا از ساماندهی ۱۲ هزار و ۶۴۳ گلزار و ۱۴۱ هزار و ۶۸۸ مزار منور شهید تا پایان مهرماه ۹۴ خبر داد.علیرضا امینی درباره آخرین وضعیت ساماندهی گلزارهای منور شهدا در سراسر کشور تا پایان مهرماه ۹۴، گفت: کار ساماندهی ۴۴۷۲ گلزار تک مزاری در کشور خاتمه یافته است و ۶۰ گلزار تک مزاری نیز در دست ساماندهی قرار دارند و کار ساماندهی ۲۴۷۲ گلزار تک مزاری نیز آغاز نشده است.

وی با اشاره به وضعیت ساماندهی گلزارهای دو تا پنج مزاری تا پایان مهرماه ۹۴ گفت: ۴۹۴۲ گلزار به‌صورت کامل ساماندهی شده‌اند و ۱۳۷ گلزار نیز در دست ساماندهی قرار دارند. همچنین کار ساماندهی ۳۱۵۹ گلزار نیز آغاز نشده است.

سرپرست اداره کل ساماندهی گلزارهای شهدا افزود: ۱۵۵۲ گلزار ۶ تا ۱۰ مزاری ساماندهی شده‌اند و ۸۷ گلزار نیز در این گروه در دست ساماندهی قرار دارند و ۶۵۹ گلزار ۶ تا ۱۰ مزاری هنوز در مرحله ساماندهی قرار نگرفته‌اند. آمار مربوط به ساماندهی گلزارهای ۱۱ تا ۲۰ مزاری نیز نشان‌دهنده اتمام کار ۸۶۰ گلزار، در دست اجرا بودن ۶۳ گلزار و ۲۳۳ گلزار اقدام نشده است.

امینی در ادامه گفت: ۴۹۵ گلزار ۲۱ تا ۵۰ مزاری ساماندهی شده‌اند و در این گروه ۳۷ گلزار نیز در حال ساماندهی هستند و ۷۷ گلزار هم تاکنون به مرحله ساماندهی نرسیده‌اند. در بخش گلزارهای ۵۱ تا ۱۰۰ مزاری نیز ۱۴۹ مزار به‌صورت کامل ساماندهی شده‌اند، ۱۳ گلزار در حال ساماندهی هستند و ۲۳ گلزار نیز اقدام نشده هستند. همچنین در بخش ساماندهی گلزارهای ۱۰۱ مزاری به بالا به ترتیب ۱۷۳ گلزار به‌صورت کامل ساماندهی شده‌اند، ۳۷ گلزار در دست اجرا قرار دارند و ۱۸ گلزار نیز اقدام نشده هستند.

وی درباره آمار کلی ساماندهی گلزارهای منور شهدا تا پایان مهرماه ۹۴ گفت: به‌طور کلی ۱۲ هزار و ۶۴۳ گلزار منور شهدا معادل ۶۴ و ۱۲ صدم درصد به‌صورت کامل ساماندهی شده‌اند، ۴۳۴ گلزار معادل ۲ و ۲۰ صدم درصد در دست اجرا قرار دارند و ۶۶۴۱ گلزار منور معادل ۳۳ و ۶۸ صدم درصد نیز در وضعیت اقدام نشده قرار دارند.

سرپرست اداره کل ساماندهی گلزارهای شهدا در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت ساماندهی مزارهای منور شهدا در سراسر کشور تا پایان مهرماه ۹۴ اشاره کرد و گفت: ۴۴۷۲ مزار تک مزاری ساماندهی شده‌اند و ۶۰ مزار نیز در دست اجرا قرار دارند. در این بخش نیز ۲۴۷۲ مزار اقدام نشده هستند. آمار مربوط به مزارهای منور دو تا پنج مزاری نیز نشان دهنده  اتمام کار ساماندهی ۱۵ هزار و ۴۷ مزار خاتمه یافته، ۴۷۰ مزار در دست اجرا و ۹۳۳۹ مزار اقدام نشده است.

امینی درباره وضعیت مزارهای ۶ تا ۱۰ مزاری،گفت: ۱۱ هزار و ۷۶۰ مزار به‌صورت کامل ساماندهی شده‌اند و ۶۹۰ مزار نیز در دست اجرا قرار دارند. همچنین ۴۸۷۴ مزار اقدام نشده هستند.

وی افزود: در بخش مزارهای ۱۱ تا ۲۰ مزاری تاکنون ۱۲ هزار و ۳۱۶ مزار ساماندهی شده‌اند، ۹۱۴ مزار در دست اجرا قرار دارند و ۳۲۳۰ مزار اقدام نشده هستند. در قسمت مزارهای ۲۱ تا ۵۰ مزاری نیز ۱۵ هزار و ۲۰۹ مزار ساماندهی شده‌اند، ۱۱۴۸مزار نیز در دست ساماندهی هستند و ۲۳۹۴ مزار نیز تاکنون به مرحله ساماندهی نرسیده‌اند.

سرپرست اداره کل ساماندهی گلزارهای شهدا ادامه داد: در بخش مزارهای ۵۱ تا ۱۰۰ مزاری، ۱۰ هزار و ۴۲۱ مزار به‌صورت کامل ساماندهی شده‌اند، ۹۸۷ مزار در دست اجرا قرار دارند و هزار و ۷۱۶ مزار اقدام نشده هستند. همچنین آمار مزارهای ۱۰۱ مزاری به بالا نشان‌دهنده اتمام کار ساماندهی ۷۲ هزار و ۴۵۴ مزار، در دست اجرا بودن ۴۴ هزار و ۷۷۸ مزار و اتمام کار ۷۰۴۷ مزار منور شهداست.

وی درباره آمار کلی ساماندهی مزارهای منور شهدا تا پایان مهرماه ۹۴ گفت: به‌ طورکلی ۱۴۱ هزار و ۶۸۸ مزار مطهر شهید معادل ۶۳ و ۹ دهم درصد تا پایان مهرماه ۹۴ ساماندهی شده است و در حال حاضر نیز ۴۹ هزار و ۴۷ مزار معادل ۲۲ و یک دهم درصد در دست ساماندهی هستند. همچنین تا پایان مهرماه نیز ۳۱ هزار و ۷۲ مزار مطهر شهید معادل ۱۴ و یک صدم درصد هنوز به مرحله ساماندهی نرسیده‌اند.


انتهای پیام/م

منبع:ایسنا

{jcomments on}

خواندن 3267 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

درباره ما

متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما متن درباره ما 

تماس با ما

متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما متن تماس با ما

  • Address : No 40 Baria Sreet 133/2 NewYork City, NY,United States

  • Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

  • Phone1 : 0123-4567-8910
    Phone2 : 0123-4567-8910

مطالب ویژه 3